درمانی-آموزشی, رشد مژه و ابرو

ژل ابرو چیست + نحوه استفاده از ژل ابرو ✔️

نحوه استفاده از ژل ابرو

اگر شما هم به زیبایی  خود همانند پوست و موهایتان اهمیت می‌دهید باید این را بدانید که موی ابرو در زیبا شدن چهره‌تان تأثیر به خصوصی دارد . ژل ابرو چیست؟ ژل ابرو یکی از محصولاتی پرکاربرد و مؤثر در زیبایی در ابرو است که مورد توجه خانم‌ها و شرکت‌های  جهانی آرایشی قرار گرفته. امروزه دیگر ابروهای نازک دیگر مد نیست و بسیاری از بانوان ایرانی به سمت ابروهای پهن و کشیده شده روی آورده‌اند.

اما برای این که ابروی شما کشیده و پهن شود باید چکار کرد؟ باید لیفت ابرو انجام دهیم؟ قطعاً که روش‌های متعدد زیادی برای تقویت ابرو و مژه وجود دارد. اغلب روش‌هایی که به کلینیک زیبایی و سالن آرایشی ختم می‌شود، قطعاً که هزینه‌های زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. پیشنهاد ما به شما استفاده از ژل ابرو است.

ما در این مقاله از سایت حنارا قصد بر آن داریم که صفر تا صد موضوع ژل ابرو چیست را برای شما شرح داده و موارد مؤثر بر آن را برای شما ذکر کنیم. بهتر است بدانید که اگر ساختار ریشه ابرو شما ضعیف است، سرم ابرو سریتا به شما کمک می‌کند که ریشه ابروهای خودتان را تقویت کنید و رشد آن‌ها را بهبود ببخشید.

استفاده از ژل ابرو حنارا - ژل ابرو چیست + نحوه استفاده از ژل ابرو ✔️

ژل ابرو چیست ؟

ژل ابرو یکی از محصولاتی است که ما می‌توانیم با استفاده از آن یک ابروی شانه شده بی‌نقص و براق داشته باشیم ، این ژل می‌تواند ابروی ما را پرپشت و فرم بدهد و با این محصول  آرایشی دیگر از ابروهای نازک رنج نمی‌برید ، اگر به چهره‌های سلبریتی نگاه کنیم در صورت آن‌ها ابروهای بی‌نقص مشاهده می‌شود. شما خانم‌ها می‌توانید با استفاده این محصول از این پس ژل ابرو را در لوازم آرایشی خود جای دهید.

اکثر بانوان ایرانی که ابرو کم پشتی دارند، زمانی که می‌خواهند خط تقارن ابرو را تنظیم کنند با مشکلاتی رو به رو خواهند شد. این مشکلات زمانی رخ می‌دهد که شما ابرو خیلی کم پشت و نازکی داشته باشید. اما راهکار چیست؟ دوست عزیز من کافیه که با استفاده از ژل ابرو، ابروی خودتون رو تقویت کنید. ژل ابرو دارای شانه ایی است که در یک محفظه نگه داری می‌شود و با مایعاتی مرطوب مِهم‌اند. شما می‌توانید در هر زمان شانه را به ابروی خودتان بکشید و از به‌آرامی به آن حالت دهید.

استفاده از ژل ابرو سبب برجستگی و پر پشت شدن ابرو خواهد شد. نکته مثبت استفاده از این محصول، آن است که بقیه افراد فکر می‌کنند که ابروی شما طبیعی بوده و کاشتی یا لیفتی انجام نشده است.

نحوه استفاده از ژل ابرو صورت :

برای استفاده از ژل ابرو ابتدا باید صورت خود را با پاک کننده آرایشی پاک کنید و با ژل شست و شو صورت خود را ماساژ دهید.( پیشنهاد می‌شود در این مورد از پاک کننده ها و شوینده ها نیز استفاده کنید، بهتر است که شما با نوع پوست خودتان هم آشنا باشید چون برخی از پوست‌ها به موارد شوینده حساسیت دارند و همین مورد سبب می‌شود بعد از استفاده محصول، صورت شما دچار قرمزی و خارش شود).

بعد از سه دقیقه باید آن را با آب بشویید و ابروی خودتان را خشک کنید.( هنگام خشک کردن بهتر است که از حوله‌هایی که الیاف نرم دارند استفاده کنید، به‌آرامی ابرو خودتان را خشک کنید و در غیر این صورت ممکن است که به ریشه ابرو شما آسیب جدی وارد شود)

سپس اگر ابروی شما نیاز به اصلاح داشته باشد آن را با بند یا موچین ، موهای  اضافه  را بردارید سپس ژل ابرو را با برس به  ابروهایتان آغشته کنید و آن را به سمت بالا بکشید. دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید لیفت ابروی بی‌نقصی داشته باشید ، زیر ابروهای خود را برندارید تا این محصول آرایشی خود را به‌خوبی نشان دهد و رضایت کامل از چهره خود داشته باشید.

شاید شما به این فکر کنید که اگر زیر ابرو زیاد شده باشد قطعاً که باید آن را اصلاح کرد، دوست عزیز من ما در بخش‌های قبلی این مقاله( ژل ابرو چیست ) عنوان کردیم که ژل ابرو برای حالت دادن مناسب است. پس بهتره که اصلاً غصه نخوری و این که با استفاده از این محصول به‌راحتی میتونید زیر ابروهای خودتو به هر سمتی که خواستی حالت بدی و محدودیتی هم وجود نداره.

آیا استفاده از این محصول می‌تواند باعث ریزش موی ابرو شود ؟

ژل‌های ابرو یکی از لوازم‌های  آرایشی  پرکاربرد در بین خانم‌ها است که می‌تواند به ابروهای ما فرم مناسبی بدهد، ما می‌توانیم با انتخاب کردن برند های باکیفیت لوازم آرایشی از ریزش و کم پشت شدن ابروهای خود جلوگیری کنیم و این کار باعث  پر پشتی و تقویت ابرو می‌شود .  در مقایسه با انواع  مداد ابروباید این دقت را کرده باشیم که کشیدن مداد ابر باعث  آسیب رساندن نوک مداد به ساقه ابرو می‌شود ، به خاطر همین شرکت‌های آرایشی جهان ژل ابرو  را به لوازم آرایشی اضافه کرده است .

اگر شما مشکل ریزش ابرو دارید( قبل استفاده محصول) کافی است که از محصولات تقویت کننده ابرو و مژه استفاده کنید. ژل فیکساتور ابر سریتا به شما کمک می‌کند که ابروی خودتان را تقویت کنید. در صورتی ریزش ابروی شما خیلی حاد است، بهتر است  که به کلینیک‌های زیبایی رجوع کرده و کاشت ابرو داشته باشید.

انواع ژل ابرو :

شرکت‌های آرایشی توانستند که دو نوع ژل ابرو به بازار بدهند که شامل رنگی و بی‌رنگ می‌شوند ، افراد که ابروهای پرپشت و خوش فرمی دارند می‌توانند از ژل ابروی بی‌رنگ استفاده کنند زیرا با استفاده از آن می‌توانند به ابروی خود فرم دهند و یک ابروی لفت شده داشته باشند ، و بعضی افراد که ابروی کم پوشت و نافرمی دارند می‌توانند از ژل ابروی رنگی استفاده کنند که این نوع ژل ابرو رنگ‌های متفاوتی دارد و افراد می‌توانند ژل خود را هم رنگ ابروی خود انتخاب کنند ، بهتر هست خانم‌ها رنگ‌های رو انتخاب کنند که به رنگ صورت و ابرو خود بیاید و اگر دچار اشتباه شوند در انتخاب رنگ می‌توانند صورت خود را با صابون یا ژل شست‌وشوی صورت بشورند و با دستمال یا حوله خشک و بعد ژل هم رنگ ابروی خود را دوباره انتخاب کنند.

هر دوی این نوع از ژل‌ها برای صورت‌های خاص و البته بافت ابروی خاص ایجاد شده‌اند. بهتر است که قبل از خریداری کردن، توضیحات محصول را به‌صورت خلاصه‌وار مطالعه کنید. به این دلیل که اگر در ادامه مصرف شما از این محصول حساسیتی ایجاد شد سریعاً مصرف محصول را قطع کنید.مژه و ابرو با ژل ابرو حنارا - ژل ابرو چیست + نحوه استفاده از ژل ابرو ✔️

تفاوت و کاربرد صابون ابرو و ژل :

برخی افراد فکرمی کنند که ژل ابرو و صابون ابرو باهم تفاوتی ندارند‌ و یک عملکرد را دارند. اما باید بدانید که اصلاً این گونه نیست و تفاوت‌های بسیاری از نظر رنگ و مدل وبرند دارند که در بازار لوازم آرایشی وجود دارند . اما تفاوت صابون ابرو و ژل ابرو چیست؟

مشخص‌ترین تمایز آن‌ها نحوه استفاده از این دو محصول است ، صابون ابرو از نظر بسته بندی با ژل ابرو بسیار متفاوت است اکثر بسته بندی صابون ابرو فلزی و گود است که ماده جامد مانند دران قرار دارد که به آن صابون گفته می‌شود ، صابون بر پایه گلیسیرین است و برای میکاپ های طولانی مدت مناسب نیست و افراد می‌توانند صورت خود را با آب بشورند و بعد با حوله خشک کنند.

سپس باید براش مخصوص صابون ابرو را که در کنار آن بسته بندی شده است بردارند و به مواد صابون آغشته و بعد به‌آرامی به سمت بالای ابرو بکشند ، طوری که به رشته آن آسیب نزنند وابرو آن‌ها نازک و کم پوشت نشود. اما بسته بندی ژل ابرو همانند صابون ابرو نیست و تفاوت‌های بسیاری دارند برای مثال بسته بندی ژل ابرو همانند ریمل است و قالب آن بی‌رنگ است و در آن ماده‌ای چسبناک و ژل مانند وجود دارن و نحوه استفاده ژل ابرو رو همانند صابون ابرو است.

ژل ابرو بر پایه آب ساخته شده که استفاده در تابستان که میزان تعریق بدن زیاداست مناسب نیست و لیفت ابروی شما به‌خوبی انجام نمی‌شود . پس از در نظر گرفتن موارد گفته شده شما می‌توانید ژل ابرو و صابون ابرو را استفاده کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا می‌توانیم  ژل خانگی درست کنیم ؟

برخی افراد دوست دارند که از لوازم آرایشی‌های گیاهی با برند های معروف استفاده کنند تا به‌صورت آن‌ها کمترین آسیب را برسانند یا برخی افراد دیگر دوست دارن لوازم آرایشی که خود بدون صرفه هزینه و در کمترین زمان ممکن درست کرده و از آن استفاده کنند.

پیشنهاد ما به درست کردن ژل ابروی قهوه یا کاکائو است. ابتدا شما 2 قاشق غذا خوری تفاله قهوه( توجه کنید که تفاله نباید سوختگی زیاد داشته باشد) را همراه با 2 قاشق غذا خوری روغن نارگیل، نصف قاشق چای خوری عسل به همراه آب آلوئه ورا ترکیب کرده و از آن به‌عنوان ژل ابرو استفاده کنید.

اگر شما تأکید دارید که از محصولات گیاهی استفاده کنید قطعاً که این ترکیب برنده شما است، اما باز هم پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات تقویت مژه و ابرو است، زیرا شما سریع‌تر می‌توانید از آن نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *