درست است که با ریمل ابرو و مژه، مداد ابرو، اکستنشن مژه و ابرو، لیفت مژه و ابرو و بسیاری روش‌های دیگر، می‌توان به صورت موقتی ظاهر بهتر و پرپشتی را برای مژه‌ها و ابروها ایجاد کرد، اما آن‌ها دائمی نیستند و ممکن است آسیب‌هایی را نیز به دنبال داشته باشند. در اثر برخی بیماری‌ها، مصرف داروهای خاص، استرس، مشکلات هورمونی، افزایش سن، آلودگی هوا، تغذیه ناسالم و … تارهای مژه و ابرو دچار ریزش و کم پشتی می‌شوند. از این رو افراد به دنبال راه‌هایی برای تقویت مژه و ابروهای خود هستند.

روش‌های خانگی تقویت مژه و ابرو

برای تقویت مژه و ابرو در خانه می‌توان از روغن‌های گیاهی مانند روغن کرچک، روغن زیتون، روغن جوجوبا، روغن گل بنفشه، روغن آرگان و یا وازلین استفاده کرد. همچنین گاهی از ژل آلوئه ورا، تخم مرغ، آب پیاز و یا آب شنبلیله نیز برای تقویت موی مژه و ابروها استفاده می‎شود. البته ممکن است تاثیر این روش‌های خانگی موقت بوده و یا نیازمند استفاده طولانی مدت باشند. بنابراین اغلب افراد ترجیح می‎دهند که از محصولات مراقبتی استفاده کنند و خیلی سریع و مطمئن به نتیجه دلخواهشان برسند.

محصولات مراقبتی مژه و ابرو

مژه‌‎های شما در واقع موهای ظریفی هستند که به لحاظ ساختاری حاوی پروتئین‌هایی مشابه با موی سر می‌باشند. یکی از این پروتئین‌ها کراتین است و تقویت و رشد تارهای مو را تضمین می‌کند. به طور خاص، برای ساخت کراتین، بدن شما به چندین نوع اسید آمینه نیاز دارد. اما می‌توان برخی ویتامین‌ها و پروتئین‌ها را با مصرف مکمل‌های بیوتین و کلاژن، که باعث افزایش رشد مو می‌شوند، تامین کرد. همچنین محصولات مراقبتی ویژه‌ای همچون محلول تقویت مژه سریتا، سرم سرتا مژه، کرم ابرو سریتا و سرم احیا کننده ابرو سریتا وجود دارند که به خوبی ابروها و مژه‌ها را تقویت کرده و ویتامین‌ها و پروتئین‌های لازم برای رشد و سلامت‌شان را تامین می‌کنند.

خرید بهترین محصولات تقویت مژه و ابرو

برای خرید بهترین محصولات تقویتی مژه و ابرو، پیشنهاد ما به شما برند محبوب سریتا است. شما می‎توانید محصولات مراقبتی مورد نظرتان را به صورت اورجینال و با کیفیت عالی از طریق سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا سفارش داده و تهیه کنید.