ریزش مو و درمان

ضد شوره قوی با معرفی بهترین شامپوهای موجود در بازار

محصولات ضد شوره سریتا

حتماً تا به حال روی پیراهن‌های با رنگ تیره، آثار شوره را که مانند دانه‌های برف دیده می‌شوند، مشاهده کرده‌اید. ممکن است که شوره سر برای افراد شرم آور و ناراحت کننده باشد اما به کمک یک شامپوی ضد شوره خوب می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کرد. شوره اساساً با پوسته پوسته شدن و التهاب پوست سر همراه است. این التهاب ناشی از واکنش پوست شما به نوعی قارچ روی پوست سر است. شوره سر خود باعث ریزش مو نمی‌شود اما اگر شدید باشد، می‌تواند باعث شود که فرد پوست سر خود را آنقدر بخاراند و خراش دهد که به پوست سرش آسیب برساند. التهاب مکرر در فولیکول‌های مو می‌تواند باعث آسیب و زخم، کند شدن یا توقف رشد مو شود. همچنین این موضوع می‌تواند باعث ضعیف یا نازک شدن موها نیز بشود. دفعات شامپو زدن به مقدار مناسب، برای کنترل شوره سر از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی نیاز به شامپو زدن دو بار در هفته دارند، در حالی که برخی دیگر به دفعات بیشتر و یا حتی روزانه نیاز دارند. البته بسیاری از مردم برای رفع شوره سر خود از شامپوهای ضد شوره موجود در بازار استفاده می‌کنند و به راحتی باعث برطرف شدن این وضعیت می‌شوند. شوره سر با شامپوهای مناسب قابل رفع شدن به صورت دائمی و همیشگی است. بنابراین اگر شما هم از شوره سر خود کلافه هستید و به دنبال بهترین محصولات موجود اعم از تونیک ضد شوره و شامپوهای ضد شوره باکیفیت هستید، ما در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا، به شما محصولات زیر را پیشنهاد می‌کنیم.

 

• تونیک ضد شوره T1 سریتا

تونیک ضد شوره T1 سریتا

 

• شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک

شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک

 

• شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب

شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب

قارچ‌ها روی پوست سر همه زندگی می‌کند، اما برخی افراد به آن‌ها واکنش نشان می‌دهند و در نتیجه دچار التهاب، خارش پوست سر و پوسته پوسته شدن آن می‌شوند. شوره سر وضعیتی آزاردهنده است و به همین خاطر محصولات مراقبتی موی بسیاری با خاصیت ضد شوره (anti-dandruff) تولید شده‌اند. یک شامپوی ضد شوره و یا تونیک ضد شوره قوی می‌تواند مشکل شما را حل کند و شادابی و درخشندگی را به موهایتان هدیه کند.
پس اگر می خواید با پوسته‌های مزاحم شوره خداحافظی کنید، در ادامه این مطلب از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا همراه ما باشید تا به بیشتر با محصولات فوق العاده در این زمینه آشنا شوید.

 

شامپو ضد شوره خارجی

شوره سر یک عارضه رایج در میان افراد است و آن‌ها را دچار خارش پوست سر، پوسته ریزی، التهاب و نگرانی‌های ناشی از ریزش مو بر اثر شوره و … می‌کند. اگر شوره سر خفیف تا متوسط داشته باشید، درمان آن با کمک شامپوهای مخصوص شوره سر، حتی بدون نیاز به نسخه پزشک، امکان پذیر است. این محصولات به جلوگیری از پوسته پوسته شدن، خارش و تحریک پوست سر کمک می‌کنند.
شامپو شوره سر یک شامپوی تخصصی است که حاوی مواد ضد قارچی و ضد میکروبی مانند سیکلوپیروکس و زینک پیریتیون است که به تسکین التهابات، خارش و تجمع و تولید سبوم اضافی در پوست سر کمک می‌کند. هنگامی که شروع به بررسی شامپوهای ضد شوره سر می‌کنید، مهم است بدانید که شوره سر معمولاً به دلیل ترکیبی از سه عامل زیر ایجاد می‌شود:

 • وجود قارچ‌های مالاسزیا روی پوست سر
 • پاسخ سیستم ایمنی بدن شما به وجود قارچ
 • عملکرد نادرست و تولید بیش از حد چربی توسط غده تولید کننده سبوم

در نتیجه، اکثر شامپوهای شوره سر حاوی موادی هستند که هدف آن‌ها کاهش مخمر روی پوست سر یا جلوگیری از تولید چربی بیش از حد غدد عرق است. برخی از انواع شامپوهای خارجی برای مقابله با شوره سر به شرح زیر هستند:

 • شامپو درمانی نوتروژنا T/Gel
 • شامپو برای شوره سر Nizoral
 • شامپو و نرم کننده شوره سر Dove Dermacare

 

محصولات ضد شوره سریتا

 

شامپو ضد شوره مردانه

ترکیبی از رشد قارچ روی پوست سر و ایجاد التهاب، باعث می‌شود سلول‌های پوست به روشی غیرطبیعی تکثیر شوند و در نتیجه پوسته پوسته شدن و خارش را ایجاد کنند. این وضعیت شوره سر نامیده می‌شود و هر ساله افراد زیادی به خصوص مردان را درگیر خود می‌کند. بهترین راه حل برای مبارزه با این وضعیت نامطلوب، این است که از شامپوی رفع شوره سر استفاده کنید. شوره سر بسیار شایع است و حدود 50٪ از افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
شوره به طور کلی در افرادی با پوست سر چرب رخ می‌دهد و زمانی که موها به طور منظم شسته نمی‌شوند (حداقل 2 تا 3 بار در هفته) بروز پیدا می‌کند، اما گاهی می‌تواند به دلیل خشکی بیش از حد پوست سر نیز ایجاد شود. در همه این موارد، استفاده مکرر از شامپوی شوره سر می‌تواند موهای شما را به خوبی تقویت کرده و آن‌ها را عاری از پوسته‌های سفید کند. بهترین شامپوهایی که مختص مردان برای مقابله با شوره تولید شده‌اند عبارتند از:

 • شامپوی شوره سر آلپسین
 • شامپوی شوره Kerastase Specifique Bain
 • شامپوی شوره مخصوص موی خشک ویشی دِرکوس
 • شامپوی شوره نوتروژنا تی ژل برای موهای خشک
 • شامپوی شوره Redken Brews

 

شامپو ضد شوره ایرانی

شوره سر همانطور که گفتیم یک مشکل عذاب آور است که می‌تواند باعث ریزش موها نیز بشود. حداقل 90 درصد از ما در زندگی خود با شوره سر مواجه می‌شویم. البته شوره سر به عنوان یک مشکل جدی تلقی نمی‌شود، اما زمانی که با تحریک، خارش و ریزش مو همراه باشد، درمان پوست سر پر از شوره، ضروری می‌شود. شوره می‌تواند روی هر نوع مو و پوست سر، چه خشک و چه چرب، ظاهر شود.
این عارضه یک نوع عفونت قارچی پوست سر است که معمولاً به شکل پوسته‌های سفید روغنی موجود در پوست سر شناخته می‌شود. شوره سر خفیف تا متوسط با شامپو قابل درمان است و بهترین شامپو ضد شوره ایرانی که هم اکنون در بازار وجود دارد، از برند سریتا می‌باشد که برای انواع جنس موها فرموله شده است.
همچنین تونیک ضد شوره 1 T سریتا نیز یک محصول عالی است که به رفع انواع شوره مقاوم به درمان (شوره خشک و شوره چرب) و مهار درماتیت سبورئیک کمک می‌کند. همچنین باعث تقویت موها و مهار ریزش ناشی از شوره شده و چربی پوست سر و بدن را کنترل می‌کند. با استفاده این محصول فوق العاده به راحتی خارش، قرمزی و التهابات پوستی ناشی از شوره و درماتیت سبورئیک شما درمان می‌شود و می‌توانید شاهد سلامت موها و پوست سر خود باشید.
شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب و شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک نیز دو محصول بی نظیر دیگر از برند سریتا هستند که برای مقابله با شوره سر استفاده می‌شوند. ما در ادامه به بررسی دقیق‌تر هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

• تونیک ضد شوره T1 سریتا

بهترین شامپو ضد شوره برای موهای خشک

در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های معتبر ارائه دهنده محصولات مراقبتی پوست و مو، می‌توانید بهترین شامپوی شوره برای موهای خشک را پیدا کنید. اما پیشنهاد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا به شما استفاده از «شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک سریتا» است. این محصول حاوی ترکیباتی پروبیوتیکی به منظور احیای پوست سر بوده و همچنین در ترکیبات خود حاوی فرم جدیدی از زینک پیریتیون به عنوان یک ترکیب ضد شوره قدرتمند است.
از طرفی باعث رطوبت رسانی مؤثر، رفع خشکی و خارش پوست سر می‌شود. با استفاده این محصول می‌توانید به ایجاد تعادل میکروبی و تنظیم pH پوست سرخود کمک کنید. جالب است بدانید که این شامپوی کاربردی، لایه برداری آنزیماتیک و پاکسازی پوست سر از پوسته‌ها و ورقه‌های خشک را نیز به خوبی انجام می‌دهد و هیچ اثری از شوره‌ها بر روی مو و پوست سر شما باقی نمی‌گذارد.

• شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک

 

بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب

بسیاری از افراد دارای موهای چرب رو روغنی هستند. این افراد مجبورند فواصل شستشوی موهای خود را کوتاه کنند تا موهایشان چرب و کثیف به نظر نرسد. اما این قشر از مردم نیز ممکن است دچار معضل شوره شوند. شوره‌ها در میان موهای چرب منظره بسیار بدی را ایجاد می‌کنند و باید برای درمان آن‌ها به دنبال چاره بود.
«شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب سریتا» بهترین گزینه برای اشخاصی است که دارای موهای چرب هستند. این محصول حاوی ترکیباتی پروبیوتیکی به منظور تنظیم pH و احیای پوست سر است. همچنین حاوی فرم جدید زینک پیریتیون به عنوان یک ترکیب عالی برای مقابله با شوره بوده و به مهار قارچ عامل شوره و رفع التهابات پوست سر می‌پردازد. بعد از استفاده از این شامپوی بی نظیر متوجه می‌شوید که چربی پوست سرتان به خوبی تنظیم شده و خارش آن رفع می‌شود. از طرفی پاکسازی پوست سر از پوسته‌ها و ورقه‌های چرب نیز به خوبی با این شامپو، انجام می‌شود.

• شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب

 

بهترین شامپو ضد شوره کودکان

شوره سر برای سلامتی کودک شما مضر نیست اما می‌تواند برای او ناراحت کننده و شرم آور باشد. خوشبختانه، شامپو ضد شوره کودکان نیز از برندهای مختلفی تولید شده و درد دسترس می‌باشد. شوره سر یکی از علائم درماتیت سبورئیک است، یک بیماری شایع پوستی که باعث ایجاد پوسته‌های سفید یا زرد و لکه‌های پوسته پوسته روی پوست سر، صورت، بالای سینه یا پشت می‌شود. گاهی اوقات لکه‌ها ممکن است قرمز، خارش دار یا تحریک شوند.
این بیماری کودکان را نیز تهدید می‌کند اما عمدتاً شوره سر بعد از بلوغ اتفاق می افتد. درست زمانی که هورمون‌ها به بدن سیگنال می‌دهند که تولید روغن‌های طبیعی خود را افزایش دهد. شامپوهای ضد شوره کودکان حاوی مواد فعالی هستند که لکه‌ها و پوسته‌ها را از بین می‌برند و قارچ‌ها یا باکتری‌هایی که در پوسته پوسته شدن نقش دارند را نابود می‌کنند. برخی از معروف‌ترین و بهترین شامپوهای ضد شوره کودکان عبارتند از:

 • شامپو ضد شوره کودک سیوند
 • شامپو کف موستلا
 • شامپو بچه وی کر با روغن آرگان
 • شامپو بچه ضد شوره اورین
 • شامپو ضد شوره مناسب کودکان اسکالپیا

 

محصولات ضد شوره سریتا

 

سخن آخر

شوره سر با آنکه وضعیتی حاد و بیماری ناعلاجی نیست، اما می‌تواند افراد را دچار سرخوردگی و ناراحتی کند. برای برطرف نمودن شوره سر، بهترین راه، استفاده از شامپوها و تونیک‌های ضد شوره موجود در بازار است که البته باید برندهای معتبر و باکیفیت را از میانشان انتخاب کنید. فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا به شما شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای چرب، شامپو ضد شوره پروبیوتیک مناسب موهای خشک و تونیک ضد شوره 1T سریتا را پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید همین حالا به راحتی از طریق سایت فروشگاه اینترنتی حنارا این محصولات بی نظیر را سفارش بدهید و از عملکرد باورنکردنی آن‌ها برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *