درمانی-آموزشی

مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا

مقایسه تقویت مژه سریتا

مژه های ما یکی از مهمترین عوامل زیبایی در صورتمان هستند. مژه های بلند و ضخیم به چشمان ما حالت با شکوهی میدهند و به همین علت است که امروزه همه خواستار مژه های بلند و پرپشت هستند. امروزه روش‌های زیادی مثل کاشت مژه و لمینت مژه برای زیباتر جلوه دادن چشم‌ها وجود دارند، اما این روش‌ها بدون عوارض جانبی نیستند. ریزش مژه‌ها می‌تواند در اثر انجام کاشت و لمینت مژه انجام شود یا اینکه به صورت دوره‌ای مژه‌ها بریزند. به همین علت اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به صورت ژنتیکی مژه های بلند و پرپشت ندارید بهتر است که به دنبال روشهایی برای تقویت مژه های خود باشید.
در بازار تقویت کننده های بسیار زیاد ایرانی و خارجی وجود دارند که در این مقاله دو برند نام آشنا سریتا و اکسیلیا را با یکدیگر مقایسه میکنیم تا انتخاب و خرید محصول برای شما راحتتر باشد.

تقویت مژه سریتا:

سریتا یکی از برندهای معتبر ایرانی است که با تمرکز بر روی محصولات تقویت کننده پوست و مو توانسته است از رقبای خارجی خود پیشی بگیرد. این برند ایرانی پیوسته در حال ارتقا و پیشرفت سطح کیفیت محصولات خود می‌باشد و نکته قابل تأمل دیگر درباره برند سریتا ، به روز نگه داشتن محصولات با توجه به استانداردهای جهانی و بهره گیری از دانش روز دنیا است.
محلول تقویت کننده مژه سریتا، یکی از معروفترین محصولات این برند و قطعا معروفترین محصول تقویت کننده مژه در بازار است که در تمام این سالها توانسته است رضایت مشتری های خود را حفظ کند.
بدون شک وقتی برای تقویت مژه و ابرو به یک متخصص پوست و مو مراجعه میکنید، اولین پیشنهاد آنها برند سریتا است.

cerita eyelash lotion 7ml 300x300 - مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا
مواد موثره تقویت کننده مژه سریتا:

محلول تقویت مژه سریتا با فرمولاسیونی اختصاصی در درمان ریزش مژه ها موثر و به شکل معجزه آسایی موجب رویش مجدد آن ها، افزایش ضخامت و پرپشتی مژه ها می شود. این محصول با بکارگیری ماده موثره بیماتوپروست، باعث افزایش زمان فاز رشد مژه یا آناژن شده و مدت زمان فاز ریزش یا تلوژن را کاهش می دهد.
این ماده هم چنین باعث افزایش ضخامت تارهای مژه، پرپشتی و مشکی تر شدن رنگ تارهای مژه است. عصاره شبدر قرمز در این محصول باعث تقویت فولیکول های مژه و محافظت از آن ها در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد می شود.

مژه سريتا 263x300 - مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا
همچنین حاوی عصاره شبدر قرمز و آلوئه ورا است که این دو ماده نیز با تغذیه و رطوبت رسانی کافی سلول های مژه، از ریزش مژه ها جلوگیری می‌کنند. تقویت مژه سریتا دارای خواص آنتی اکسیدانی نیز می‌باشد که دلیل آن نیز وجود مقادیر کافی از ویتامین E و ویتامین B5 است که از سلامت مژه ها در مقابل عوامل خارجی محافظت می‌کند.

عصاره گیاه گزنه مورد استفاده در فرمولاسیون این محصول به بازسازی و ترمیم مژه های آسیب دیده کمک می‌کند. این محلول تقویت کننده حاوی مواد دیگری مانند نیاسین آمید، پانتنول و اسید آمینه هایی است که علاوه بر تحریک سلول های رشد مژه، کمک می‌کنند مژه های آسیب دیده ترمیم و بازسازی شوند. همچنین با کمک به حفظ رطوبت باعث می‌شود که استحکام مژه ها نیز افزایش یابد.
تقویت مژه سریتا هم چنین باعث افزایش استحکام مژه، رطوبت رسانی به آن شده و به ترمیم تارهای آسیب دیده مژه کمک می کند.

ویژگی های تقویت کننده مژه سریتا:

-فرمولاسیون تخصصی مژه
– درمان ریزش مژه
– رویش مجدد تارهای مژه
– افزایش ضخامت ، پرپشتی و مشکی تر شدن رنگ تارهای مژه
– تقویت فولیکول های مژه و محافظت از آن ها در برابر عوامل مخرب محیطی و رادیکال های آزاد
– افزایش استحکام مژه

Eyelash strengthening solution 1 300x300 - مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا
مدت اثر تقویت کننده مژه سریتا:

بعد از گذشت حدود یک ماه و نیم می‌توانید نتایج شگفت انگیز این محلول تقویت کننده را مشاهده کنید. این محصول حاوی موادی مانند ویتامین B5 و بیماتوپراست است که این دو عنصر با کمک به تحریک و تقویت ریشه مژه به افزایش ضخامت، رشد و حالت گیری مژه ها کمک می‌کنند.
برای بهره مند شدن از خواص این محصول باید به مدت سه ماه به طور مداوم این تقویت کننده را استفاده کنید و سپس حدود ده روز استراحت دهید و در صورت نیاز دوره دوم را شروع کنید.

نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا:

بنابراین بهتر است قبل از استفاده از این محلول دستورالعمل درج شده بر روی محصول را به خوبی مطالعه کنید و همچنین به صورت منظم سعی کنید طول درمان را کامل کنید.
۱- هنگام استفاده از تقویت مژه سریتا باید ابتدا مژه ها کاملاً تمیز شوند. سپس با استفاده از قلم مو محلول را از قسمت انتهای ریشه مژه به سمت خارج بکشید. برای هر دو چشم باید در دوره اول مصرف، هر شب این کار را انجام دهید.
۲- پس از پایان دوره اول باید یک شب در میان از این محصول استفاده کنید. برای دوره سوم دو بار در هفته و پس از اتمام دوره سوم باید یک دوره به مژه های خود استراحت دهید تا کاملاً ریکاوری شوند سپس با توجه به شرایط مژه های خود می‌توانید دوره جدید را شروع کنید.
۳- هنگام استفاده از این تقویت کننده مژه لنزهای چشمی را خارج کنید. از استفاده تقویت مژه سریتا برای مژه‌ های پلک پایین خودداری کنید. در دوران بارداری و شیردهی نیز حتماً با نظر پزشک اقدام به استفاده از این محلول نمایید.

EYELASH BEST 300x203 - مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا

تقویت کننده مژه سریتا را میتوانید از فروشگاه آریشی و بهداشتی حنارا با پایینترین قیمت تهیه فرمایید.

تقویت مژه اکسیلیا:

اکسیلیا یک محلول استریل برای رشد و تقویت مژه ها و ابروها است که به درمان ریزش موهای ابرو و مژه می‌پردازد.
حاوی 0.03 درصد بیماتوپروست می‌باشد که موجب اثربخشی بهتر این محصول می‌شود همچنین تایید شده توسط سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) است که به افزایش رشد، حجم مژه ها و تیرگی آن ها کمک می‌کند.

TD1aG0hP31lXRPWLuaKOmlUwGYk 1 300x300 - مقایسه تقویت کننده مژه سریتا و اکسیلیا
ویژگی های تقویت کننده مژه اکسیلیا:

-تقویت مژه و ابرو
– استحکام تارهای مژه و ابرو
-پرپشت شدن مژه و ابرو

نحوه استفاده از تقویت مژه و ابرو اکسیلیا:

۱. قبل از استفاده از اکسیلیا دست‌های خود را بشویید. مطمئن شوید پوست اطراف چشم تمیز و فاقد هرگونه مواد آرایشی است.
۲. دو عدد اپلیکاتور را از بسته‌بندی اصلی خود خارج کنید.
۳. دو عدد اپلیکاتور را در کنار هم نگه‌دارید و روی هر کدام از آن‌ها یک قطره از محلول را بریزید.
۴. اپلیکاتورها را به صورت افقی کنار هم نگه‌داشته و قسمت مویی آن‌ها را داخل هم فشار دهید تا محلول به خوبی جذب اپلیکاتورها گردد.
۵. هر اپلیکاتور را به دقت از داخل به خارج بر روی پوست پلک‌های بالا در محل خط رویش مژه‌ها بزنید.
۶. محلول اضافی را از پشت پلک با دستمال کاغذی پاک کنید.

چه افرادی نباید از تقویت مژه اکسیلیا استفاده کنند؟

این محلول در افرادی که به بیماتوپروست ۰.۰۳ درصد و سایر اجزای محلول حساسیت دارند، قابل استفاده نیست. در صورت وجود گلوکوم (آب سیاه)، هرگونه مشکل چشمی از جمله فشار بالای داخل چشم، بیماری‌های چشمی فعال (یا شک به آن) و احتمال بالای بروز مشکلات چشمی، حتماً با چشم پزشک مشورت شود.

مدت اثر تقویت مژه اکسیلیا:

هنگام استفاده از اکسیلیا باید صبور باشید. بسیاری از افراد پس از حدود چهار ماه نتایج کامل را مشاهده می‌کنند. به هرحال نتایج ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در نظر داشته باشید همانطور که شروع اثر دارو به تدریج رخ می‌دهد، در صورت قطع آن نیز مژه‌‌‌‌‌‌ ها پس از چند ماه به حالت قبلی خود باز می‌گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *